B 👗 fustane me Qera 👗 cilesi e lArte dhe cmimet me konkuruese 🔸adresa: ne Bllok, MBAS LSI, Prane Conad 👉🏻 par info 👉🏻🔸 + 355699410779 + 355 69 658 2749… B Perla collection robes 👗 fustane me Qera dhe shitje te ardhur nga 🇺🇸. 💃🏻RRG. “Elez ISUFI”, te Ura e institutit, 200M Poshte karburant dakut, Rruga per paskuqan. 📞 0686240170… B ajna mariage: Rruga Ali shefqeti, shkozè-Tirane (ISH UZINA e autotraktoreve/Pran News24) CEL. : + 355 673966051… B Fustane me Qera & shitje te Markave me te njohura Amerikane vijne Tek Ju me cinder per Tju Bere te ndiheni si nje hirushe e vertete!… B Krijojme buqeta dhe kompozime me Lule natyrale te llojeve te ndryshme. livraison 24h… B mode or 🌍👗adresa: Astir, Rruga “Aleksandri i madh”, pranë Market JATA, Tiranë. orari 09:30-21:00 nga e hëna në të dielë👗🌎… B Ju ftojme te perzgjidhni viseur dekoret me te bukura per Festen tuaj.

nisine nga 20 000 Lek de cmimet. larmishmeri zgjedhje, STAF i mire organizuar, ndricim Profesional, korrektesi dhe orientim per eventin. rezervo Daten tende te Festes. eksperienca Jone 10 vjecare na ka dhene besimin perte QENE te sigu… B Fustane me Qera Anja adresa: Tirane, babrru Rruga demokracia ose Rruga qe te con te kafja e rremes Pran karburant kastratit. Nr tel 0685563685. What`s App 0685563685… B Fustane me Qera Fustane me Qera ose shitje!!! punime të cilësisë së parë dhe fait à la main…. B Taverna klajren, restoranti me i ri ne Tirane i Cili Merret me organizime festash te ndryshme Duke ofruar nje ushqim cilesor dhe argetim pafund. muzike Live, DJ, karaoké, dhe surpriza PA fonds per ta Bere diten tuaj te paharrueshme. parimi Jone eshte buzeqeshja juaj! na kontaktoni per rezervime ne… B Fustane me Qera frea_official Rruga Hoxha Tahsim, 50 m MBI bar Oslo, perballe me Kafe mon cheri, 1001 Tirana, Albanie…

B Rezervo dekorin e dasmes tende Duke filluar nga 60 000 Lek. rezervime te Herme me CMIME speciale. … B perzgjidhni viseur 15 fustanet Tona, fustanin e bardhe me te bukur qe Ju pershtatet, me cmimin me te mire ne Treg. … Jeni Ende në kohë! Të Sigurta, që Edhe në Ditët e para të shtatorit me një xhaketë APO më një Triko të hollë krahëve do ndiheni Fashion dhe Trendi në të njëjtën kohë. B Dekor i sfondit kryesor 60 000 Lek Dekor i salles 60 000 Lek Dekor i pritjes 60 000 Lek dekoi i celebrimit 60 000 Lek oferta 4/1 i gjithe dekori i ambienteve me cmimin me te mire #150, 000 #lek #dasem #ditelindje #festa #fejesa # Bankete dhe shume e shume te Tjera. Ju mirepresim ne zyren ton… B shes fustane nuserie per arsye emigrimi (ne gjendje shume te mire)… Të freskët, të lirshëm, të rehatshëm dhe të përdorshëm për çdo orë të ditës, me atletete APO me Taka, këto janě fustanet e gjatë më in që duhet të Kemi nëgarderobën tonë në këto ditë Vere. Nëse Ende NUK e keni një të tillë, ne të Living Ju sugjerojmë ta Blini APO ta qepni. B Fustane me Qera Kristi ✂ 👗🎀 adressa: UNAZA e re perballë karburant kastratit Tél: 069 399 6934 @atelie_kristi orari: 09:00-18:00…